Optika Jílek Litoměřice

  komplexni

  Komplexní vyšetření

  Vyšetření zraku optometristou a Screening očního pozadí zároveň? Není problém 😊

  Kombinaci těchto dvou služeb nabízíme za zvýhodněnou cenu 1000,- Kč (500,- Kč při koupi brýlí či skel), jelikož si uvědomujeme důležitost obou úkonů a zároveň Vám, našim klientům, chceme usnadnit rozhodnutí při výběru služeb výhodnější cenou.

  Moderní vybavení

  Moderní přístrojové vybavení nám pomáhá lépe porozumět vašemu zraku, a mnohdy odhalit skryté příčiny zrakových potíží, které mohly být v minulosti opomíjeny.

  Nespěcháme

  Objednejte se k nám, když máte čas právě Vy, po dohodě i mimo standardní provozní dobu. Samotné vyšetření pak bude trvat dostatečně dlouho, abychom dosáhli těch nejlepších možných výsledků, a vy se u nás cítili příjemně.

  Záruka spokojenosti

  Roky jsme studovali a pracovali v oboru. Naše práce nás baví a ručíme za ni. Proto teprve až Vy nám sami řeknete, zda vše dopadlo podle Vašich představ, považujeme naši práci za hotovou. Pokud náhodou ne, nenecháme Vás na holičkách a společně celou záležitost vyřešíme k Vaší spokojenosti.

  Rychle, bezbolestně

  Rychlé a bezbolestné vyšetření – Samotné pořízení snímků očního pozadí je otázkou několika málo minut (cca 3 minuty, pokud budete hooodně spěchat 😉 )

  Spolupráce s lékaři

  Vyhodnocení snímků kvalifikovaným očním lékařem - Odborné vyhodnocení a případná pomoc v co nejkratší možné době, pokud nastane jakékoliv podezření, že je potřeba zkontrolovat Vaše oči osobně.

  Výhodná cena

  Zvýhodnění ceny za pravidelnost - Pro smysluplnou prevenci je vhodné sledovat stav sítnice pravidelně. Vzhledem k tomu, že si tuto skutečnost plně uvědomujeme, rádi vám častější vyšetření zvýhodníme.

  Vyšetření zraku optometristou není hrazené pojišťovnou a jeho samostatná cena je 800,- Kč (400,- Kč při zakoupení brýlí či skel). Pozn.: Dle zákona měříme zrak klientům od 15 let věku. Screening očního pozadí u nás není hrazen pojišťovnou a jeho samostatná cena je 800,- Kč. Tato cena je zvýhodněna při pravidelných kontrolách a v rámci Komplexního vyšetření.

  Screening sítnice přístrojem EasyScan nenahrazuje pravidelné návštěvy očního lékaře, může však být prvním krokem k lepší péči o váš zrak.

  Cena: 1000 Kč (500 Kč)

  Další naše služby