Optika Jílek Litoměřice

  Optika Jílek vám nabízí zkušenosti a inovativní přístup
  Tým Optiky Jílej

  Dobrý den, a vítám Vás na stránkách Optiky Jílek. Jmenuji se Jan Jílek, vystudoval jsem obor oční optik v Brně, a následně obor optika a optometrie v Praze. Po mnoha letech působení v rodinné oční optice jsem v roce 2012 začal pracovat pro společnost Hoya, světového výrobce brýlových čoček, a prémiových povrchových úprav, kde jsem působil jako technický poradce pro naše klienty (provozovny oční optiky). Náplní mé práce bylo hlavně řešení problémů s viděním, zejména s multifokálními brýlemi, a to pro klienty napříč celou ČR, včetně posuzování jejich ostatních reklamací.
  V našem oboru neznám mnoho lepších pocitů, než když pomůžete někomu vidět lépe. Za svůj profesní život jsem pomohl ostatním kolegům vyřešit stovky reklamací v jejich optikách. Díky tomu jsem mohl poznat mnoho zajímavých lidí, jejich příběhů, a s mnohými navázat velmi vřelý vztah. Své zkušenosti s řešením potíží s viděním rád předávám dál pomocí přednášek na optických kongresech a různých vzdělávacích akcích.
  Mám velkou radost, že jsem mohl v rodných Litoměřicích založit optiku, ve které se chceme (mimojiné) věnovat i preventivní péči o zrak, po vzoru moderních evropských optik.
  Budu moc rád, když se Vám u nás bude líbit
  😊

  Jmenuji se Andrea Staňková, a pracuji jako optik a optometrista již několik let. Obor Optika a optometrie jsem vystudovala na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kdy jsem se k němu dostala v podstatě jako „slepý k houslím“, jelikož mým původním záměrem bylo studium fyzioterapie. Optometrii jsem tehdy brala pouze jako záložní plán. Naštěstí, co jsem ze začátku vnímala jako svůj neúspěch, se proměnilo v požehnání, a já jsem si tento obor zamilovala a chtěla se o něm dozvědět co nejvíce. Již během studií jsem postupně získávala další – nejen teoretické, ale i praktické zkušenosti zaměstnáním v optice. Díky tomu a mé touze učit se a zdokonalovat se, jsem ihned po absolvování studia přešla do jedné z nejlepších optik v Brně. Svou práci se snažím vždy dělat nejlépe, jak umím, ale hlavně s respektem a pokorou. Věřím, že právě toto nastavení mě po přestěhování do Litoměřic přivedlo k panu Jílkovi do jeho optiky.