Optika Jílek Litoměřice

  Rezervace služeb

  Rezervujte si u nás svůj čas dle požadovaných služeb. Pokud rezervační systém nevyhovuje Vašim potřebám, zavolejte nám na tel. číslo 608 422 775 a domluvíme si termín k Vaší spokojenosti.

  Pozn. Délka jednotlivých úkonů je pouze orientační a je zvolena tak, abychom na Vás měli dostatek času a mohli se Vám plně věnovat. Je tedy možné, že u nás ve výsledku strávíte znatelně méně času pokud půjde vše jako po másle a trefíme se Vám ihned do vkusu 🙂

  REKAPITULACE nabízených služeb:

  • Komplexní vyšetření zraku + výběr nových brýlí Naše nejvýhodnější nabídka (vyšetření zraku, screening sítnice, a výběr nových brýlí) za zvýhodněnou cenu 1000,- Kč (500,- Kč při koupi brýlí či skel).
  • Komplexní vyšetření zraku (bez výběru nových brýlí / výměna do vlastních) – Výhodná nabídka pro toho, kdo si chce nechat vyšetřit zrak (dioptrie) + screening sítnice za zvýhodněnou cenu 1000,- Kč (místo 1600,- Kč individuální součet služeb).
  • Vyšetření zraku – samostatné (pokud chcete pouze znát své dioptrie) – Snažíme se docílit co nejlepšího a nejpohodlnějšího vidění, bez nutnosti výběru brýlí u nás. Cena je jednotná a to 800,- Kč (400,- Kč pokud byste si přeci jen nakonec chtěli brýle vybrat u nás, tím také 100% můžeme ručit za správnost zhotovené korekce).
  • Kontrola očního pozadí (pokud chcete mít stav své sítnice pod kontrolou) – Pokud se zajímáte o stav Vaší sítnice, doporučujeme Vám jednou za 1-2 roky absolvovat její preventivní vyšetření. Odborné vyhodnocení výsledků provádí oční lékař, ke kterému je možné se případně objednat. Cena této služby je 800 Kč.
  Načítám...