Optika Jílek Litoměřice

  pozadi

  Screening očního pozadí

  Jste spokojeni se svým zrakem? To je přesně důvod, proč o něj pečovat.

  Dokonale vidět chceme všichni, ale jen málokdo se zajímá o samotné zdraví svých očí, a tak často můžeme slýchat věty typu:

  Vidím dobře i bez brýlí, k očnímu lékaři proto nechodím, nechci ho zbytečně zatěžovat“ či
  „Na oční nechodím, jsou tam dlouhé čekací lhůty, a oči mi beztak změří i v optice“

  Tento pohled na věc samozřejmě dobře chápeme. Nicméně, i když každý z nás má ponětí o některém z termínů jako zelený či šedý zákal, cukrovka, vysoký krevní tlak, nebo degenerace sítnice, ne vždy si uvědomuje negativní dopad těchto „onemocnění“ na své vidění. Pokud tedy možné potíže se zrakem budete řešit až ve chvíli, kdy je sami zaznamenáte, tak mnohdy může být již příliš pozdě. Z tohoto důvodu je kladen velký důraz na prevenci, aby se ideálně předešlo potenciálním potížím, za pomoci preventivního Screeningu očního pozadí, který vám nabízíme.

  Výhody Screeningu očního pozadí u nás:

  Rychle, bezbolestně

  Rychlé a bezbolestné vyšetření – Samotné pořízení snímků očního pozadí je otázkou několika málo minut (cca 3 minuty, pokud budete hooodně spěchat 😉 )

  Spolupráce s lékaři

  Vyhodnocení snímků kvalifikovaným očním lékařem - Odborné vyhodnocení a případná pomoc v co nejkratší možné době, pokud nastane jakékoliv podezření, že je potřeba zkontrolovat Vaše oči osobně.

  Výhodná cena

  Zvýhodnění ceny za pravidelnost - Pro smysluplnou prevenci je vhodné sledovat stav sítnice pravidelně. Vzhledem k tomu, že si tuto skutečnost plně uvědomujeme, rádi vám častější vyšetření zvýhodníme.

  Kontrola očního pozadí u nás není hrazena pojišťovnou a její samostatná cena je 800,- Kč. Tato cena je zvýhodněna při pravidelných kontrolách a v rámci Komplexního vyšetření.

  Screening sítnice přístrojem EasyScan nenahrazuje pravidelné návštěvy očního lékaře, může však být prvním krokem k lepší péči o váš zrak.

  Cena: 800 Kč (400 Kč)

  Další naše služby