Optika Jílek Litoměřice

  vysetreni2

  Vyšetření zraku optometristou

  Pro každého, kdo chce vidět svět, jak nejlépe mu to jeho zrak dovolí.

  Známí si stěžují, že už je „nezdravíte“?
  Spolujezdci v autě čtou cedule mnohem dříve než Vy jako řidič?
  Neužíváte si čtení či sledování filmů jako dříve kvůli bolesti hlavy, pálení očí, či ztrátě schopnosti vnímat detaily v obraze?

  Toto je jen pár příkladů, kdy si můžeme všimnout, že náš zrak nejspíš nevyužíváme naplno.

  Při vyšetření zraku u nás v optice se nezajímáme jen o to „kolik potřebujete dioptrií“ na konkrétní vzdálenosti, ale také o to, zda spolu oči správně spolupracují, a jakým způsobem ideálně vyřešit jakékoliv nedostatky co se optimálního vidění týče. Proto provádíme mnoho preventivních testů (měření nitroočního tlaku, posouzení kvality slzného filmu, apod.), abychom poznali Vaše oči co nejlépe.

  Moderní vybavení

  Moderní přístrojové vybavení nám pomáhá lépe porozumět vašemu zraku, a mnohdy odhalit skryté příčiny zrakových potíží, které mohly být v minulosti opomíjeny.

  Nespěcháme

  Objednejte se k nám, když máte čas právě Vy, po dohodě i mimo standardní provozní dobu. Samotné vyšetření pak bude trvat dostatečně dlouho, abychom dosáhli těch nejlepších možných výsledků, a vy se u nás cítili příjemně.

  Záruka spokojenosti

  Roky jsme studovali a pracovali v oboru. Naše práce nás baví a ručíme za ni. Proto teprve až Vy nám sami řeknete, zda vše dopadlo podle Vašich představ, považujeme naši práci za hotovou. Pokud náhodou ne, nenecháme Vás na holičkách a společně celou záležitost vyřešíme k Vaší spokojenosti.

  Vyšetření zraku optometristou není hrazené pojišťovnou a jeho samostatná cena je 800,- Kč (400,- Kč při zakoupení brýlí či skel). Pozn.: Dle zákona měříme zrak klientům od 15 let věku.

  Cena: 800 Kč (400 Kč)

  Další naše služby